O nás

internet.sk je sieť slovenských webových projektov a portálov, ktoré sa spojili, aby skvalitňovali a inovovali slovenský online priestor a zefektívňovali internetovú reklamu ako pre médiá, tak i pre zadávateľov inzercie.

Do siete internet.sk patria portály Dnes24, Šport7, iMeteo, Zdravie, Rodinka, ePhoto, Fony, Dohliadač, Cvičte, ĽudiaĽuďom. Spoločnosť internet.sk, a.s., obchodne zastrešuje aktivity všetkých online médií zapojených v sieti. Skupina internet.sk patrí podľa metodiky IAB Slovakia (AIMmonitor) medzi TOP 10 najväčších prevádzkovateľov webových projektov na Slovensku.

Internet.sk

Dnes24.sk prináša čitateľom TOP správy z ich mesta zo všetkých oblastí života. Samospráva, zoznam podujatí, šport, krimi i nové pracovné miesta z vášho regiónu hľadajte vždy aktuálne na www.dnes24.sk.

Šport7.sk je populárny portál s denne aktualizovaným športovým spravodajstvom, videami, výsledkami, prehľadnými tabuľkami, komentármi, článkami vlastnej redakcie a populárnou súťažou pre tipujúcich..

iMeteo.sk prináša priebežne aktualizované informácie o počasí a najnovšie informácie. Portál patrí k najnavštevovanejším portálom o počasí na Slovensku so širokým spektrom užívateľov, vďaka čomu prináša rýchle informácie o počasí z rôznych kútov Slovenska. K portálu patria mobilné aplikácie, ktoré denne využívajú desiatky tisíc užívateľov.

Zdravie.sk - najnavštevovanejšia stránka o zdraví. Milióny ľudí sa lepšie starajú o svoje zdravie.

Rodinka.sk - Od roku 2000 všetko o tehotenstve, bábätkách, deťoch a ich rodičoch. Odborné i rodičovsky pragmatické rady o výchove, vzťahoch a zdraví v rodine.

ePhoto.sk - Začínajúci aj pokročilí fotografi. Každý, kto sa chce naučiť fotografovať, zdieľať svoje fotografie, podeliť sa o svoje názory a skúsenosti alebo len si pozrieť pekné fotografie. Stránka pre každého fotografa a fanúšika fotografie!

Fony.sk - Novinky, recenzie a porovnania zo sveta mobilných telefónov i smartfónov, tabletov a príslušenstva k nim.

Dohliadač vám pomôže jednoducho nájsť najvýhodnejšie zľavy v supermarketoch, hypermarketoch a drogériach na Slovensku a dohliadne na akcie produktov či akciové letáky obchodov, ktoré vás zaujímajú.

Obľúbený portál o zdravom životnom štýle, ktorý si získava stále väčší počet fanúšikov. Oslovte atraktívnu cieľovú skupinu aktívne žijúcich ľudí investujúcich do svojho zdravia. Zdravý životný štýl je jednou z najrýchlejšie rastúcich oblastí - buďte jej súčasťou na CVIČTE.SK!

ĽudiaĽuďom.sk je prvý skutočne otvorený, komplexný a univerzálny on-line systém darcovstva na Slovensku. O úspechu rozhodujú samotní darcovia, ktorí svoje príspevky posielajú adresne vždy konkrétnemu príjemcovi. Ten dostáva vždy celú sumu daru.